Ako objednať svadobnú prepravu

Či už sa jedná o váš deň D alebo svadobný deň vašich blízkych, správne zabezpečenie prepravy vám ušetrí množstvo starostí i času. Prečítajte si naše tipy ako čo najlepšie objednať dopravu na svadbu a na čo si treba dávať pri objednávaní pozor:

Stiahnite si tiež: 7 tipov pre objednanie autobusu a minibusu.

(1) Koľko, kedy a kam
V prvom rade je dôležité vedieť, či chcete objednať prepravu len pre svadobný pár alebo aj svadobných hostí a aký je ich počet a trasa, ktorú majú absolvovať. Podstatná informácia je tiež či potrebujete vozidlá celý deň alebo potrebujete iba priviezť a odviezť hostí. Svadobný obrad a hostina sa zvyčajne konajú na rozličných miestach, je preto dobré ak si celý program upresníte s dopravcom aby ste sa vyhli zbytočným komplikáciám a meškaniam.

(2) Svadobná limuzína
Ak objednávate prepravu pre svadobný pár, môžete si vybrať medzi osobným autom alebo limuzínou. Ak si chcete ako svadobný pár užiť luxus, objednajte si svadobnú limuzínu. Svadobné auto môžete tiež objednať pre rodičov mladomanželov.

(3) Svadobný autobus
Ak svadobní hostia pochádzajú z rôznych miest, ušetríte im čas ak im objednáte svadobný autobus. Podľa počtu hostí je možné objednať svadobný minibus, mikrobus alebo veľký autobus.

(4) Výzdoba
Svadobnú výzdobu auta, limuzíny aj autobusu si môžete dohodnúť s dopravcom, spravidla vám vie zabezpečiť jednoduchú výzdobu vozidla. V prípade, že máte záujem o špecifickú výzdobu podľa Vašich predstáv, viete sa dohodnúť s dopravcom, aby vám pristavil vozidlo vopred na výzdobu. V prípade špeciálnych požiadaviek na oblečenie vodiča alebo iné, doporučujeme dohodnúť si podmienky vopred s dopravcom.

>>> Prečítajte si tiež: Najkrajšie miesta na svadbu v Bratislave a okolí

(5) Efektívny rozvoz a šetrenie nákladov
Nevýhodou spoločnej prepravy je spoločný čas nástupu i čas odchodu, čo môže byť nekomfortné pre niektorých hostí. Dobrým riešením takejto situácie sú postupné a opakované prepravy menšími vozidlami, ktoré si podľa vašich požiadaviek viete s dopravcom upresniť. Takýmto spôsobom viete zabezpečiť efektívny rozvoz svadobných hostí a ušetriť tak aj náklady. Na čo budete platiť prenájom veľkého autobusu (cca 150 EUR), ktorý bude postupne voziť 5-10 ľudí, keď môžete mať prenajaté 8-miestne vozidlo, ktoré postupne prevezie všetkých hostí (cca 70 EUR).

(6) Vzhľad a cena vozidla
Cena, ktorú za svadobnú prepravu zaplatíte závisí od typu vozidla, vzdialenosti aj lokality. Ak netrváte na luxusnom vozidle a autobuse, viete ušetriť desiatky až stovky eur. Pre svadobný pár navrhujeme objednať luxusnejšiu limuzínu a pre svadobčanov, ktorých potrebujete odviezť iba z bodu A do bodu B navrhujeme objedať autobus strednej alebo nižšej kategórie. Pre vašu úplnú spokojnosť doporučujeme vyžiadať si od dopravcu fotky konkrétneho vozidla a tiež nacenenia vozidiel rôznych kategórii.

(7) Objednávajte dostatočne vopred
Svadobný autobus alebo svadobnú limuzínu si objednajte s dostatočným časovým predstihom aby ste mali u dopravcu zaistené vozidlá podľa vašich predstáv.

NÁŠ TIP: Pozrite si naše tipy ako správne vybrať svadobnú výzdobu auta.

Zistite orientačnú cenu svadobnej prepravy v online kalkulačke. Alebo si pozriete konkrétne vozidlá a ceny dopravcov na online portáli BusTransferBooking.

Máte ďalšie tipy na čo myslieť pri svadobnej preprave mladomanželov alebo svadobných hostí? Pridajte svoj komentár nižšie alebo na newsletter@synerta.com


 

nevesta

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *