Najkrajšie miesta na svadbu v Bratislave a okolí

Ak svoj veľký deň zatiaľ iba plánujete a vyberáte to pravé miesto, pripravili sme pre vás zoznam najkrajších miest na svadbu v Bratislave a okolí.

Plánujete svadbu a potrebujete zabezpečiť prepravu pre svadobných hostí? Pre dopravu na svadbu môžete využiť 4-15 miestne limuzíny a mikrobusy, alebo 20 až 49 miestne minibusy a autobusy. Nižšie si pozrite zoznam najkrajších miest.

>>> Prečítajte si tiež: 20 tipov na najlepšiu svadbu

1. Hotel Rozálka, Pezinok
Hotel v Pezinku, ktorý je dominantou jazdeckého areálu tvorí komplex troch budov so 60 izbami, reštauráciou, modernou kongresovou sálou a salónikom. Snúbencov láka na atraktívny pohľad na úpätie Malých Karpát ale i aktívnym oddychom a svadobnými balíkmi rôznych kategórií.

2. Wiegerova vila, Svätý Jur
Vila nad vinohradmi vo Svätom Jure je svojou výnimočnou atmosférou južného Francúzska ideálnym miestom pre vašu svadbu. Láka predovšetkým jedinečnou svadbou v exteriéri, ako aj štýlovom interiéri. Mladomanželov čaká priestranný, svetlý apartmán, ktorý ešte vonia novotou a levanduľou zo záhrady.

3. Art Hotel, Tomášov
Kaštieľ v Tomášove pri Bratislave vznikol rekonštrukciou barokových šľachtických sídiel a je zároveň rozprávkovým miestom pre vašu svadbu. Je situovaný uprostred rozľahlého parku, kde sa nachádza kaplnka Anjela Strážneho, ktorá dodá obradu tú pravú romantickú atmosféru.

4.  Hotel Amade Chateau, Vrakúň
Hotel dýcha históriov rodu Amadeovcov a má výbornú polohu na Žitnom ostrove. Hotel má k dispozícii 30 luxusných izieb, z toho 10 apartmánov. Každá izba má vlastný dizajn s ručne maľovanými tapetami, ručne tkanými prikrívkami na posteľ a rôznymi doplnkami.

5. Chateau Appony, Oponice
Renesančný kaštieľ rodu Apponyiovcov sa po rekonštrukcii premenil na krásny a luxusný 4* hotel, ktorý v minulosti navštívili významné osobnosti. Oázou pokoja je anglický park. Hotel ponúka štýlové izby, luxusné apartmány a je ideálnym miestom pre váš dokonalý svadobný deň.

6. Hotel Chateau Belá, Belá
Neďaleko Štúrova sa nachádza rozprávkové miesto – kaštieľ Chateau Belá s priestorom až pre 300 hostí. Môžete si vybrať z niekoľkých miestností, využiť letnú terasu, alebo romantickú záhradu. Štýlovo zariadené izby ponúkajú ubytovanie až pre 100 hostí.

>>> Prečítajte si tiež: Výber svadobnej výzdoby na svadobnú limuzínu alebo autobus

7. Zámok Topoľčianky, Topoľčianky
Zámok Topoľčianky ponúka možnosť uskutočniť váš deň v nádhernom historickom prostredí obklopenom anglickým parkom. Nájdete tu všetko čo potrebujete. Romantické miesto, príjemné prostredie, výborné jedlo a útulné ubytovanie.

8. Hotel Štefánik, Myjava
Svoj nezabudnuteľný svadobný deň môžete zažiť v hoteli Štefánik na Myjave. Novomanželom venuje hotel ako svadobný dar ubytovanie v niektorom z luxusne zariadených apartmánov. Hotel ponúka na ubytovanie 20 dvojlôžkových izieb a 4 luxusné apartmány.

9. Castel Pension & Restaurant, Mierovo
V srdci malej dedinky, iba 18 km od Bratislavy sa nachádza Castel Pension & Restaurant, ktorý je umiestnený v kultúrnej pamiatke. Celý arál dýcha útulnosťou. Všade na chodbách je cítiť levanduľu zo záhrady, čo umocňuje romantickú atmosféru. Hotel ponúka na ubytovanie 7 izieb a dva apartmány.

10. Penzión pri rybníku, Veľá Paka
Svoje “Áno” si môžete povedať vonku, pri západe slnka priamo pri jazere. Penzión sa nachádza v malej dedinke vo Veľkej Pake, zhruba 40 min. od Bratislavy. Penzión ponúka priestor na svadbu až pre 120 hostí. V útulnom a domácom prostredí sa budete cítiť komfortne.

11. Ponteo Rusovce, Bratislava
Ponteo je ideálnym miestom pre vašu svadbu. Svojím priestorom ponúka možnosti pre komornú svadbu pre 20 ľudí ale aj veľkú zábavu pre 200 hostí. Svadobný obrad môžete mať v štýlovom interiéri alebo v zelenom nerušenom exteriéri.

>>> Prečítajte si tiež: Ako objednať svadobnú prepravu.

Na objednanie dopravy môžete využiť spoľahlivých a overených dopravcov na portáli BusTransferBooking.com. Pre viac otázok sú Vám k dispozícii naši kolegovia zo zákazníckeho centra Synerta Transport.

Máte ďalšie tipy na najkrajšie miesta na svadbu? Pridajte svoj komentár nižšie alebo napíšte na newsletter@synerta.com

Zdroj:
(1) Hotel Rozálka
www.rozalka.sk
(2) Wiegerova vila
www.wiegerovavila.sk
(3) Art Hotel
www.hotelkastiel.sk
(4) Hotel Amade Chateau
www.hotelamade.sk
(5) Chateau Appony
www.chateauappony.sk
(6) Hotel Chateau Belá
www.svadbavkastieli.com
(7) Zámok Topoľčianky
www.zamok-topolcianky.sk
(8) Hotel Štefánik
www.hotelstefanik.sk
(9) Castel Pension & Restaurant
castel.sk
(10) Penzión pri rybníku
penzionprirybniku.sk
(11) Ponteo Rusovce
www.ponteo.sk
(12) Klarkulka
www.klarkulka.sk/svadobne-lokality-slovensko-bratislava


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *