Tipy na pravidelné autobusové linky

Hľadáte autobusovú linku a chcete si kúpiť lístok? Skoro každý deň nám volajú zákazníci a hľadajú pravidelnú autobusovú linku. Pripravili sme preto pre Vás stručné tipy a odporúčania.

Chcete si kúpiť miestenku v autobuse? Chystáte sa cestovať za prácou alebo oddychom do Rakúska, Nemecka, Maďarska alebo Talianska? Tento zoznam spoločností, ktoré vykonávajú pravidelné linky do zahraničia Vám pomôže sa rýchlo zorientovať.

Synerta Transport sa zaoberáme nepravidelnou osobnou prepravou, čo v jednoduchosti znamená, že si objednávate celé vozidlo aj s vodičom. Nepravidelná doprava môže byť školský výlet, svadobný autobus, mikrobus na husacinu, letiskový transfer na letisko Schwechat alebo nejaká firemná akcia.

Ak ale máte záujem kúpiť si miestenku na niektorej pravidelnej autobusovej linke, odporúčame nasledovné spoločnosti:

1. Europa Expres
Volajte +421 908 909 231
Kúpte si cestovný lístok podľa dátumu odchodu, ku ktorému si môžete zakúpiť miestenku.  Pozrite si tiež orientačné časy odchodov zo Slovenska, Švajčiarska a Rakúska. 2. RegioJet
Volajte +421 2 2050 2020
Rezerváciu cestovných lístkov do rôznych miest na Slovensku aj v zahraničí nájdete priamo na hlavnej stránke. Na vybrané destinácie nájdete akciové ponuky. Pozrite si cestovné poriadky pre Vami zadanú zastávku.3. Flixbus
Volajte +49 30 300 137 300 (zákaznícka linka v angličtine alebo nemčine)
S Flixbusom môžete cestovať do vyše 18 krajín, denne s viac ako 100 000 spojmi. Na hlavnej stránke si viete vyhľadať spojenie. Pozrite si cestovné poriadky pre Vami zadanú zastávku.
4. Eurolines
Volajte 18 211
Vás zavezie do niekoľkých zahraničných destinácií, napríklad do Berlína, Atén, Budapešti alebo Frankfurtu. Okrem toho ponúkajú zaujímavé promo ceny do vybraných destinácií. Pozrite si cestovné poriadky.5. Pohoda Tour
Volajte +421 911 623 723
Pozrite si trasy jázd zo Slovenska do Rakúska a do Talianska každý deň v týždni. Pozrite si cenník prepráv z jednotlivých miest Slovenska.
Pozrite si aj tieto odkazy na pravidelné prepravy:
www.dopravaosobmnichov.sk
www.preprava-nemecko.sk
www.prepravamacinec.sk
www.doprava-osob.sk
www.timetravel.sk
www.servus.sk
www.jmlpreprava.sk
www.autodopravanemecko.sk
www.mindek.sk
deltatrans.sk

Ak predsa len raz budete plánovať svadbu, školský výlet alebo sa chystáte na vínnu cestu. Overených dopravcov z celého Slovenska na jednom mieste nájdete aj na portáli BusTransferBooking.

Máte ďalšie tipy na pravidelné prepravy? Pridajte svoj komentár nižšie alebo napíšte na newsletter@synerta.com.


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *