Výber svadobnej výzdoby na svadobnú limuzínu alebo autobus

Neodmysliteľnou súčasťou svadby je svadobné auto i svadobné autobusy pre hostí.  Výzdoba auta a autobusov nie je vždy jednoduchá a treba dbať na viacero detailov.

(1) Svadobné auto pre mladomanželov. Auto, ktoré vezie nevestu a ženícha na obrad sa zvyčajne vyzdobuje kvetmi a inými doplnkami, ktoré ladia s ostatnou výzdobou.  Na výzdobu sa používajú zväčša živé kvety a rôzne dekoračné doplnky ako je organza a ozdobné drôty. Na svadobnom aute sa zdobí kapota auta, ale ako doplnok sa dozdobujú aj kľučky a zrkadlá.

(2) Trendy vo výzdobe. K súčasným trendom vo výzdobe svadobného auta patria  živé kvety, ktoré po svadbe môžete využiť ako dekoráciu v byte či dome. No ani umelé nie sú neobvyklé, medzi ich výhody patrí nízka hmotnosť, nezvädnú a počas jazdy sa nepoškodia. K starším a menej používaným výzdobám patria plastové prstene a srdiečka, bábiky oblečené do svadobných šiat a pod.

(3) Kde zohnať výzdobu? Máte na výber niekoľko možností. Výzdobu auta si môžete objednať priamo v kvetinárstve, ktoré vám pripravuje svadobnú kyticu a celú svadobnú výzdobu. Svadobnú výzdobu si môžete aj zapožičať v kvetinárstve alebo svadobnej agentúre, prípadne si v online obchodoch môžete zakúpiť  dekorácie a výzdoby na auto. Netreba zabudnúť ani na šikovné budúce nevesty, ktoré si výzdobu svadobného auta vytvoria aj samé.

(4) Požičanie výzdoby. Kvetinárstva a svadobné agentúry poskytujú dekorácie aj na zapožičanie. V tomto prípade platíte len poplatok za požičanie a nie hodnotu celej dekorácie.

(5)  Nákup výzdoby online. Ak vám výzdobu nepripravujú v kvetinárstve alebo svadobnom salóne, popozerajte sa po svadobných online obchodoch. Ponúkajú rôzne veľkosti i typy výzdoby v rozličných cenových kategóriách.

(6) Do- it- yourself výzdoba. Pre tvorivé budúce nevesty je riešením vlastná tvorba svadobnej výzdoby na auto. Girlandy, stuhy, balóny a organzu si prispôsobíte vášmu vkusu. Na internete nájdete množstvo zaujímavých návodov ako na to.

(7) Pripevnenie výzdoby na auto. Na upevnenie sa používa priesvitná lepiaca páska (v žiadnom prípade nie farebná, aby nepoškodila lak auta) a prísavky, ktoré sa dajú zakúpiť v online obchodoch alebo kvetinárstvách. Odporúčame použiť radšej viac prísaviek aby výzdoba pevne držala počas jazdy.

(8) Výzdoba áut svadobčanov. Zabudnúť by ste nemali ani na výzdobu áut svadobných hostí. Môžete pre nich nachystať jednoduché stuhy farebne ladiace s výzdobou auta mladomanželov, prípadne aj iné dekorácie.

(9) Výzdoba autobusu. Výzdoba autobusu svadobných hostí býva zvyčajne jednoduchšia. Z bezpečnostných dôvodov sa ozdobujú len spätné zrkadlá autobusu.

(10) Svadobná ŠPZ na auto. ŠPZ si môžete dať vyrobiť podľa svojich predstáv alebo kúpiť hotovú. Nie je však vylúčené, že polícia bude tolerovať prekrytie evidenčného čísla. V každom prípade je to však priestupok, pretože na tabuľke s evidenčným číslom ani v jej blízkosti na vozidle nesmú byť umiestnené nijaké nápisy ani označenia, ktoré by bránili riadnej čitateľnosti evidenčného čísla.

(11)Menej je viac. Ak ste si nie istý aký druh výzdoby zvoliť, riaďte sa radšej heslom “menej je viac”.

Potrebujete objednať auto pre mladomanželov a svadobných hostí? Prečítajte si tiež tipy na čo treba myslieť pri objednávaní svadobnej dopravy.

zdroje:
http://nasvadbe.sk/svadobne-pripravy/svadobna-vyzdoba-celneho-auta-ma-tiez-niekolko-svojich-pravidiel/
http://www.svadobna-kytica.sk/index.php?page=sluzby_auto
http://www.svadobneinspiracie.sk/svadobneinspiracie/clanky/sprievodca-organizaciou-svadby
http://auto.sme.sk/c/6073154/pre-spz-ku-novomanzelov-mozete-prist-aj-o-vodicak.html


 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *